Телефонуйте
+380677864804
Записатись на прийом
glamsmilekiev@gmail.com
Графік роботи
Пн-Пт : 8:00 - 20:00

Основа дитячої стоматології – це, в першу чергу, профілактика, а також своєчасне лікування, яке забезпечить надалі здоров’я всього організму вашої дитини.

Під час активного росту дитячий організм сприйнятливий до впливів зовнішнього середовища. І якщо у дорослих захворювання можуть розвиватися роками і тривалий час ніяк не турбувати, то для дитячого віку характерне швидке і активне перебіг захворювань за рахунок активного зростання всього організму.

Гострий карієс тимчасових (молочних) зубів може поставити під загрозу зачатки постійних, саме тому так важливо провести ранню діагностику і своєчасне лікування.

У медичному центрі GlamSmile наші лікарі починають прийом маленького пацієнта зі знайомства, потім перетворюючи лікування в гру. Іноді для цього потрібно кілька візитів, для того що б надалі уникнути формування фобій, які можуть переслідувати і в дорослому віці. У тому випадку, якщо у вашої дитини безліч стоматологічних проблем і є проблеми в комунікації, ми пропонуємо лікування під медикаментозним сном.

Дитяча стоматологія – це та сфера, в якій лікар будь-якої спеціальності мобілізує всі свої найкращі професійні та особистісні якості. Особливо важливі перші візити дитини до лікаря-стоматолога, саме в цей момент закладається фундамент довіри та можливість подальшої взаємодії.

Залишити коментар