Ортопедія

Вартість

Найменування: вартість (грн.)
write name column Зняття відбитків

Незнімне протезування: вартість (грн.)
write name column Культьова вкладка

Виготовлення культевой вкладки з світлотверднучий композиту: вартість (грн.)
Виготовлення культевой вкладки з світлотверднучий композиту 1800,00
Металокерамічна коронка від 2 500,00 до 3 500,00
Телескопічна коронка 3100,00
Металопластмасова коронка 1800,00
Суцільнолита коронка 1 550,00
Тимчасова пластмасова коронка від 550 до 1000
Штіфтовий зуб металокерамічний 4000,00

Безметалове протезування: вартість (грн.)
Суцільнокерамічна безметалловая коронка від 6500 до 9000
Вінір від 6500 до 9000
Суцільнокерамічна вкладка 4500,00
Вінір GlamSmile 15000,00
Керамічна коронка на цирконієвої основі 9000,00

Пластинчасті протези: вартість (грн.)
Пластинчастий протез з постановкою зубів Ivoclar від 7 000,00 до 11 000,00
Іммідіат-протез 3000,00
Нейлоновий мікропротез 3500,00

Бюгельні протези: вартість (грн.)
Односторонній бюгельний протез 7000,00
З базисом і постановкою зубів Ivoclar від 10 000,00 до 15 000,00
Гнатологіческое обстеження 1600 1600,00

Протезування – друге життя для вашої посмішки.

Коректно підібрана лікарем-стоматологом стратегія профілактики, дотримання пацієнтом рекомендацій і регулярні контрольні огляди раз на пів року забезпечують здорову і гарну посмішку без радикальних втручань.

Проте, у кожного може виникнути ряд проблем, які час від часу турбують або естетично не задовольняють, не дозволяючи бути впевненим і в повній мірі подобається собі. Адже втрата навіть одного зуба у багатьох людей викликає психологічний дискомфорт, може змінити прикус, стати причиною зсуву інших зубів, а також привести до ускладнень і подальшим деформацій. Уникнути таких проблем допомагає зубне протезування, завдяки якому людина будь-якого віку може придбати природну і здорову усмішку.

Саме ортопедична стоматологія займається діагностикою, профілактикою та лікуванням дефектів зубів і зубних рядів, а також є важливою складовою частиною в комплексному лікуванні захворювань тканин пародонта, скронево-нижньощелепного суглоба, і в цілому зубочелюстного апарату.

Види зубного протезування

У медичному центрі GlamSmile застосовуються три основні типи протезування:

– знімне
– незнімне
– умовно-знімне.

Незнімне протезування зубів є найбільш комфортним і при дотриманні певних рекомендацій гарантує відмінний результат і тривалий термін служби, на відміну від композитних прямих реставрацій. Незнімні конструкції протягом довгих років виконують свою функцію і відрізняються природним зовнішнім виглядом.

У медичному центрі GlamSmile пропонуються наступні види незнімних конструкцій:

• Вініри, вкладки.
• Коронки
• Мостовидні протези.
• Коронки на імплантатах.

Коронки виготовляються з різних матеріалів, однак ми віддаємо перевагу керамічним (E-MAX), які відповідають всім вимогам функції і естетики, при цьому будучи максимально біологічно сумісні, на відміну від конструкцій, виготовлених із застосуванням металу. При виготовленні мостоподібних протезів, опорою не є зуби, а імплатати, що дозволяє домогтися стабільного результату і мінімізувати можливі ускладнення. Таким чином два імплантату є опорою, а проміжок між ними займає ортопедична конструкція, що відновлює коронковую частина відсутнього зуба.

Знімне протезування зубів полягає в мінімальному втручанні в зубний ряд і фіксуються на опорних зубах за рахунок анатомічної ретенції (без порушення цілісності опорних зубів). Знімні конструкції дуже прості і зрозумілі у використанні і догляді, все, що залишається – раз на пів року приходити до вашого стоматолога на контрольний огляд.

Лікування

Ортопедичне лікування може початися відразу, а може зажадати певних підготовчих заходів (хірургічних, ортодонтичних). Тому ортопедичне лікування завжди починається з консультації і складання докладного плану лікування з урахуванням даної клінічної ситуації і побажань пацієнта.

Ми використовуємо новітні методи лікування

На сьогоднішній день протезування є унікальною можливістю поєднати здоров’я, функцію і естетику. І за умови дотримання рекомендацій лікаря і мінімальних зусиллях з боку пацієнта допомагає зберегти довгостроковий результат, що радує вас щодня впродовж багатьох років.

Залишити коментар