Здорова усмішка – запорука не тільки вашої краси, але і здоров’я всього організму. Регулярна ретельна гігієна порожнини рота запобігає хворобам зубів і ясен, дозволяє усувати проблеми на початковому етапі їх розвитку, скорочує витрати на дороге лікування запущених процесів. Щоденного догляду в домашніх умовах мало, так як тільки професійна чистка зубів може видалити зубний камінь і відкладення на емалі зуба.

Естетична стоматологія в даний час має в своєму розпорядженні найсучаснішим методом чистки зубів – за допомогою ультразвуку. З моменту появи цей метод завоював довіру лікарів і пацієнтів, як найефективніший і безболісний.

Проводити ультразвукову чистку зубів можна навіть в період вагітності, так як метод є абсолютно безпечним. Для жінок в положенні це особливо важливо, тому що своєчасне видалення нальоту з зубів є запорукою не тільки матері, але і майбутньої дитини.

Технологія проведення ультразвукового чищення зубів

Для проведення чистки зубів лікар використовує спеціальний апарат – ультразвуковий скайлер. Хвилі, які він випускає, проникають в наліт і інші відкладення, зчищаючи їх. При цьому апарат налаштовується лікарем індивідуально. Для кожного пацієнта вибирається інтенсивність хвиль і ступінь їх проникнення в уражені нальотом ділянки зубів. Це дозволяє не зачіпати здорові тканини зуби.

Метод є безболісним, але лікар може застосувати анестезію в деяких випадках. Наприклад, якщо вплив ультразвуку необхідно під яснами або у пацієнта спостерігається особлива чутливість зубів.

На відміну від механічного чищення, при застосуванні ультразвуку пацієнт не відчуває ніяких больових відчуттів. Процедура триває зазвичай не більше однієї години. Після її закінчення зуби набувають абсолютно гладку поверхню, блиск і неперевершену чистоту.

Переваги ультразвукової чистки зубів

  1. Безболісність. На відміну від механічного чищення зубів абразивні матеріали не впливають на поверхню емалі, тому пацієнт не відчуває ніяких хворобливих відчуттів.
  2. Ефективність. Жодна інша методика не дозволяє настільки ефективно провести чистку зубів, як використання ультразвуку.
  3. Профілактика карієсу та інших захворювань. Професійне чищення зубів гарантує знищення та запобігання появи бактерій в ротовій порожнині, що призводять до виникнення захворювань не тільки ротової порожнини, але і всього організму в цілому.
  4. Повернення природної білизни емалі. Під час очищення поверхні зубів від нальоту і відкладень емаль стає більш білосніжною. Це можливо завдяки щадному впливу ультразвуку.
  5. Підвищення резистивности зубів. Чищення зубів ультразвуком перед проведенням інших процедур забезпечує більш жорстку зчеплення емалі з іншими матеріалами. Це необхідно, наприклад, при фторування або установці пломби.

Протипоказання до ультразвукової чищення зубів:

  • без застосування анестезії не рекомендований такий метод чищення тим, хто страждає гіперчутливістю зубів або має дуже запущені форми захворювань зубів або ясен;
  • не можна проводити чистку ультразвуком при алергічних реакціях на сіль, фтор, соду, анестетик і при деяких інших алергіях. Важливо про наявність будь-якої алергії повідомити про це лікаря перед проведенням процедури;
  • наявність імплантатів, брекетів або незнімних протезів може ускладнити процедуру або зробити її проведення неможливим. У таких випадках проведення чистки оцінюється лікарем індивідуально;
  • протипоказана чистка дітям і підліткам в період зміни прикусу.

Центр естетичної стоматології “GlamSmile” надає послугу з ультразвукової чищенні зубів на найвищому рівні. Наші лікарі проведуть процедуру на високотехнологічному обладнанні і дадуть поради з догляду за зубами. Здоров’я ваших зубів – наша турбота!