Glam Smile

Дизайн Вашої посмішки

«GlamSmile» — київський стоматологічний центр, де комфортно і безболісно створюють посмішки для всієї родини.

Професіоналізм та увага до деталей

Наш центр використовує якісні матеріали та ультрасучасне обладнання світових виробників в області стоматології, що гарантує Вам своєчасну, комфортну і безболісну процедуру лікування і створення Вашої ідеальної посмішки. Ми відстежуємо і впроваджуємо нові технології в галузі сучасної стоматології, що дає можливість запропонувати Вам останні світові рішення з надання стоматологічних послуг.

Лазерна стоматологія – альтернативний спосіб лікування, який застосовується в усіх сферах стоматології. За допомогою лазера можливо як відбілювання, так і пластика м’яких тканин і лікування карієсу.

Терапія – розділ стоматології, що займається не тільки лікуванням карієсу, але і профілактичними заходами, спрямованими на запобігання його розвитку.

Професійна гігієна – основний захід, завдяки якому підтримується здоров’я зубів і порожнини рота.

Парадонтология – профілактика і лікування захворювань пародонту (усунення рухливості в результаті запального процесу навколо зуба).

Ендодонтія – лікування кореневих каналів і запальних процесів навколо коренів зубів.

Дитяча стоматологія – розділ стоматології, в якому об’єднується майстерність лікування і вміння знайти індивідуальний підхід до кожного маленького пацієнта.

Ортодонтія – діагностика зубощелепних аномалій і їх виправлення за допомогою ортодонтичних апаратів, брекетів і альтернативної методики InvisAlign.

Ортопедія – лікування дефектів зубів (форми, кольору) за допомогою протезування як незнімних (коронки, вініри), так і знімних конструкцій.

Вініри Glam Smile – малоінвазивні вініри, що відтворюють форму і рельєф натурального зуба.

Хірургія – видалення зубів, лікування різних типів ускладнень запального характеру, в деяких випадках підготовчий етап перед ортодонтичним або ортопедичним лікуванням.

Імплантація – відновлення дефектів зубного ряду.

Рентген діагностика – використовується для діагностики захворювань порожнини рота, підтвердження попереднього діагнозу і складання плану лікування. У клініці GlamSmile доступні наступні види рентген діагностики: комп’ютерна томографія (КТ), ортопантомограмма (Панорамний знімок), локальна рентген-діагностика (в області 1-2 зубів).

Анестезіологія -в нашій клініці можливі як локальні методи знеболювання, так і лікування зубів з використанням седації.

Перед тим як запропонувати якісно лікування, наш головний лікар особисто проведе з Вами попередню співбесіду, щоб визначити і створити найкраще індивідуальне рішення для безболісного і комфортного лікування, профілактики Ваших стоматологічних захворювань. А також погодить з Вами вартість стоматологічних послуг до початку лікування. Вас уважно вислухають і детально відповідять на всі виниклі питання.

Піклуючись про Ваше здоров’я, київський стоматологічний центр «GlamSmile» після процедури лікування надає пацієнтові гарантію на надані послуги, що виділяє нас серед інших стоматологічних центрів.

Наш центр використовує якісні матеріали та ультрасучасне обладнання світових виробників в області стоматології, що гарантує Вам своєчасну, комфортну і безболісну процедуру лікування і створення Вашої ідеальної посмішки. Ми відстежуємо і впроваджуємо нові технології в галузі сучасної стоматології, що дає можливість запропонувати Вам останні світові рішення з надання стоматологічних послуг.

Київський стоматологічний центр «GlamSmile» працює по бельгійської технології «GlamSmile» в області естетичної стоматології. Технологія «GlamSmile» визнана у багатьох країнах світу, таких як Бельгія, Німеччина, Австралія, Катар і багато інших.

Внутрішній інтер’єр центру «GlamSmile» сприяє зняттю напруги, яке завжди притаманне пацієнту, що знаходиться в стоматології. У Вашому розпорядженні гардеробна, комфортне місце очікування, затишні кабінети з сучасним стоматологічним обладнанням.

Приходьте в київський стоматологічний центр «GlamSmile», ми завжди готові Вас уважно вислухати і знайти всі можливі рішення, щоб Ви могли мати ідеальну посмішку.

Ми чекаємо Вас за адресою: 04053, м Київ, вулиця Січових Стрільців, 37/41. Контактні телефони: +380444864804, +380504864804, +380677864804

За що нас люблять

Чому пацієнти вибирають нас

Обладнання та інструменти

У нашому розпорядженні не тільки новітнє обладнання, яке забезпечує повну і якісну діагностику, а й інструменти, що втілюють Ваш ідеальний план лікування, створений нашими фахівцями.

Турбота про пацієнтів

Команда GlamSmile – це великий колектив, що працює злагоджено. Більше не потрібно турбуватися: наш адміністратор нагадає вам про візит, асистент подбає про ваш комфорт під час прийому, а лікар буде на зв’язку в разі, якщо залишаться які-небудь питання

Неперевершена якість

Гарантувати найкращий з можливих планів лікування нам допомагає командна робота наших фахівців, можливість надання в клініці всіх видів діагностичних та стоматологічних послуг і співпраця з кращими виробниками стоматологічних інструментів.

Найкращі лікарі

Знайомтесь - наша команда

Ірина Сем’янова

Головний лікар клініки GlamSmile Laser. Спеціальність: ортопедична стоматологія, тотальне відновлення зубного ряду, протезування на імплантатах.

Спеціалізація

Нона Ліхачова

Лікар-стоматолог

Спеціальність: терапевтична стоматологія, пародонтологія. Категорія: вища.

Спеціалізація

Чмир Андрій

Лікар-ортодонт

Спеціалізація

Осташук Сергій

хірург-стоматолог

Спеціалізація

Олександра Ніколова

Лікар стоматолог. Спеціалізація: терапевтична стоматологія, дитячий стоматологічний прийом.

Спеціалізація

Оксана Балакір

Лікар дерматолог-косметолог

Спеціалізація

Вавилов Андрій

стоматолог-терапевт

Спеціальність: терапевтична стоматологія. Категорія: вища.

Спеціалізація

Заслужена репутація

Наші дипломи та сертифікати

Відгуки

Що кажуть про нас наші пацієнти

Отримати консультацію або записатися на прийом