Телефонуйте
+380677864804
Записатись на прийом
glamsmilekiev@gmail.com
Графік роботи
Пн-Пт : 8:00 - 20:00

Стоматолог ортодонт – фахівець, який займається виправленням зубощелепних аномалій. У сучасному світі послуги висококваліфікованих лікарів цієї спеціальності є особливо актуальними. Адже саме вони є творцями вашої рівною, сяючою, білозубою посмішки, яка служить гарантом успіху в житті і кар’єрі.

Природа не всіх нас нагородила рівними рядами зубів, щільно прилягають один до одного і утворюють ідеальний прикус. Стоматологія розвивалася довгі роки, щоб знайти нові способи вирівнювання зубів, які були б не тільки ефективними, але і комфортними для пацієнтів.

Виправлення прикусу – складний і суто індивідуальний процес. Для кожного пацієнта стоматолог ортодонт підбирає індивідуальний метод і технологію. Саме тому так важливо звертатися до фахівця найвищого рівня, здатному не тільки правильно провести лікування, але і спрогнозувати його результат максимально точно.
Вирівнювання зубів – не примха, а необхідність

Максимальний ефект щодо виправлення різних дефектів досягається в ранньому віці. Чим раніше у дитини буде діагностований неправильний прикус і вжиті заходи по його виправленню, тим легше буде проходити лікування. Відсутність лікування або невірна його тактика можуть привести до порушень дихання, розвитку мови і інших захворювань.

Всупереч поширеній думці, що виправлення прикусу – прерогатива тільки дітей, а для дорослих – це скоріше естетика, ніж лікування, варто відзначити, що неправильний прикус у дорослих також здатний викликати ряд серйозних захворювань організму. Саме тому не можна відкладати візит до стоматолога.
Вирівнювання зубів без брекетів

Найпоширенішими до недавнього часу методиками щодо виправлення зубощелепних дефектів були ті, в яких використовуються спеціальні металеві конструкції, які надають тиск на точно певні ділянки щелепи, буквально примушуючи зубної ряд приймати правильне положення. Медицина постійно розвивалася, пропонуючи все нові види Берекет-систем, що розрізняються не тільки за ступенем ефективності, а й за рівнем доставляються пацієнтові незручностей.

Вирівнювання зубів завжди асоціювалося з брекетами, їх не естетичністю, складністю приховати від оточуючих і необхідністю постійного ретельного догляду.

Самою останньою розробкою є методики, які виключають використання таких систем при перевершує ефективності. До них можна віднести:

  • установку пластини з жорстких полімерів на небо;
  • трейнери;
  • капи;
  • елайнери;
  • еластопозіціонери;
  • люмініри;
  • вініри;
  • зубні коронки та інші технології.

Гламсмайл – центр стоматології в Києві надає всі види ортодонтичних послуг. Наші лікарі мають колосальний досвід по лікуванню різних зубощелепних аномалій, в тому числі і самих складних випадків. Для кожного пацієнта підбирається індивідуальне лікування при гарантії чудового результату по створенню вашої чарівної, а головне – здорової усмішки.

Залишити коментар