Використання лазера в стоматології – прорив сучасної медицини. У далекому минулому залишаються хворобливі методи лікування пародонту і слизової оболонки порожнини рота. На їх зміну приходять методики, головною метою яких є не тільки ефективне лікування, а й комфорт пацієнта.

Як відбувається процес лікування?

Лазер є високоточний інструмент, який впливає на пошкоджену ділянку за допомогою променя спрямованої енергії. Потужність такої енергії регулюється лікарем в залежності від цілей процедури. Для цілей безпеки лікар і пацієнт використовують спеціальні окуляри або захисні екрани. Точність напрямку променя дозволяє не зачіпати здорові тканини і клітини, і добиватися максимального результату лікування за кілька хвилин. Оброблювана лазером поверхню тканини незначно нагрівається, тому в момент маніпуляції тканини охолоджуються водою. Лазерна терапія в стоматології має настільки позитивний ефект лікування різних захворювань, що аналогів їй в медицині ще не існує.

Переваги лікування з використанням лазера

  1. Безболісність – вплив лазера на тканину ніяк не відчувається пацієнтом. З цієї причини, наприклад, лазерне лікування ясен вважається найбільш ефективним в порівнянні з традиційними методами.
  2. Можливість проводити лікування без анестезії. Використання лазера найбільш актуально для тих, хто страждає різного роду алергіями, в тому числі на лікарські засоби.
  3. Лазерне лікування зубів запобігає виникненню рецидивів або інших захворювань на ділянці лікування. Бактерії і пошкоджені клітини видаляються настільки якісно, ​​що після лікування тривалий час зберігається антибактеріальний ефект, що не дозволяють захворювань розвиватися.
  4. Дуже швидкий період відновлення. Лазерне лікування ясен проводиться безкровно, при контакті лазера з тканиною пошкоджені капіляри моментально запечатуються, не залишається рубців і не виникає кровоточивість.
  5. Стерильність процедури. З порожниною рота і пошкодженими ділянками в ній не відбувається контакту будь-яких інструментів, тільки променя енергії. Тому занесення будь-якої інфекції виключено абсолютно.
  6. Комфорт пацієнта під час процедури. Лазер не відтворює звуків, не створює вібрацій і не викликає ніяких відчуттів у пацієнта. При цьому процедура зазвичай триває кілька хвилин. Лікування доставить тільки задоволення від отриманого результату.

Лазерна стоматологія в даний час є неодмінним супутником практично всіх напрямків в стоматології. Гламсмайл – центр стоматології в Києві проводить всі види лікування зубів і ясен лазером. Ми пропонуємо не тільки лазерне лікування зубів, але і відбілювання зубів за допомогою лазера, хірургічні операції, підготовку до імплантації і багато іншого. Звернення за лікуванням до наших висококваліфікованим фахівцям забезпечить вам неперевершений результат без будь-якого дискомфорту.