Телефонуйте
+380677864804
Записатись на прийом
glamsmilekiev@gmail.com
Графік роботи
Пн-Пт : 8:00 - 20:00
Categories: ua, Новини, Події

У сучасному світі здорова посмішка з рівними білосніжними зубами означає успіх в кар’єрі та особистому житті. Для її створення використовується естетична стоматологія – напрямок, схоже з пластичною хірургією для тіла. На Заході естетика зубів давно користується величезною популярністю. І зараз у вас є можливість знайти сліпучу посмішку в Києві за світовими технологіями, але за доступними цінами.

Усунення недосконалостей, відбілювання зубів для створення голлівудської усмішки або навіть повне виправлення прикусу – завдання, з якими успішно справляється естетична медицина.

Центр естетичної стоматології в Києві “GlamSmile” проводить повний спектр послуг в цій області за допомогою високотехнологічного обладнання, що дозволяє добитися справді чарівної посмішки.
Проведені нашим центром процедури:

  • Реставрація зубів. Від природи не всім дано рівні, красиві зуби, щільно прилягають один до одного і мають однаковий розмір. З віком зуби теж змінюються, вони зношуються, піддаються негативному впливу або пошкоджуються в результаті захворювань. У подібних випадках пацієнту необхідна естетична реставрація зубів. В ході такої операції пошкоджений зуб наводиться в такий стан, що його неможливо відрізнити від здорового. При цьому повністю відновлюються його функції, а тому зуб буде абсолютно природним, а не штучною заміною.
  • Відбілювання зубів. Білозуба посмішка – ознака здоров’я і успішності. Для того, щоб досягти максимальної білизни зубів використовуються різні методи – лазерне відбілювання, фотовибілювання і інші.
  • Чистка зубів. Професійне регулярне очищення ротової порожнини у стоматолога – запорука здоров’я всього організму людини. У домашніх умовах неможливо домогтися максимального видалення бактерій і нальоту у важкодоступних місцях.
  • Установка вінірів. Дана процедура забезпечує абсолютно рівні, білосніжні зуби. Вініри виготовляються з порцеляни за зліпком зубів пацієнта. Для початку лікар дбайливо видаляє найтонший шар з верхньої поверхні зуба, потім накладає індивідуально виготовлені вініри. При збереженні власних зубів ви отримуєте абсолютно нову посмішку.
  • Установка брекетів. Система брекетів встановлюється на тривалий час для виправлення прикусу. Брекети можуть бути знімними або незнімними. Тривалість носіння таких пристосувань окупається ідеально рівними зубами і правильним прикусом.
  • Прикраса зубів. Для додання зовнішнім виглядом індивідуальності і особливого шарму в один або кілька зубів можна прикрасити дорогоцінним або напівдорогоцінним камінням. Процедура є безпечною, а при бажанні прикраса можна видалити в будь-який момент.

Центр естетичної стоматології в Києві “GlamSmile” проводить всі види естетичних операцій. Наші висококваліфіковані фахівці застосовують найпередовіші технології естетичної медицини. Ми можемо запропонувати не тільки лікування будь-яких захворювань зубів і порожнини рота, але і проведення будь-якої операції по створенню вашої чарівної посмішки на найвищому рівні і за доступними цінами.