Лікування зубів

Терапевтична стоматологія займається не тільки лікуванням стоматологічних захворювань, але і профілактикою. На сьогоднішній день профілактика в медицині є світовою тенденцією, цих же принципів дотримуємося і ми в GlamSmile Laser. Адже будь-яку проблему простіше уникнути, ніж усувати наслідки, це ж стосується і проблем, пов’язаних зі здоров’ям. Саме тому ми рекомендуємо регулярний огляд у лікаря-терапевта, що дозволяє не тільки провести своєчасну діагностику, а й в динаміці спостерігати за станом порожнини рота.

Лікування

Проте, в більшості випадків, лікування необхідно і наші лікарі-терапевти готові надати кращий з можливих планів лікування. Незалежно від виду процедури (лікування карієсу, художня реставрація, ендодонтичне або пародонтологічне лікування), в нашому медичному центрі GlamSmile Laser все відбувається в комфортних умовах, безболісно і, при бажанні, під час перегляду улюбленого фільму або серіалу.

Ми регулярно стежимо за інноваціями в світі стоматології та готові запропонувати вам найефективніші і безболісні методики лікування. Однією з них є лікування за допомогою лазера. Лазерна терапія – абсолютно безболісна процедура, що виключає появу тріщин під час лікування. Вона також запобігає вторинному карієсу, так як під час препарування твердих тканин відбувається стерилізація каріозної порожнини. За допомогою лазера здійснюється вплив тільки на інфіковані ділянки, що забезпечує максимальне збереження здорових тканин зуба.

Що чекає на мене під час першого візиту?

Під час вашого першого візиту в медичний центр GlamSmile Laser вас чекає консультація лікаря-терапевта: спілкування з лікарем, в процесі якої будуть вивчені особливості вашого харчування і способу життя, будуть проведені допоміжні методи діагностики (КТ, ортопантомограмма) і складений план лікування з урахуванням даних клінічного обстеження, рентген діагностики і побажань пацієнта.

Залишити коментар