Рентген та діагностика

Діагностика за допомогою рентгенівських знімків (панорамних і дентальних)

Рентгенологічне дослідження – один з основних і обов’язкових методів діагностики в стоматології, за допомогою якого лікар підтверджує попередній діагноз і діагностує симптоми, що не проявили себе через патологічні процеси.

Рентгенографія є частиною якісного лікування зубів. Первинна консультація в медичному центі GlamSmile Laser передбачає проведення рентгенологічного дослідження (панорамний знімок або 3D-діагностика) з подальшим аналізом даних, на основі яких буде складено план лікування.

Таким чином лікар може визначити:
– глибину ураження зуба.
– стан кореневої частини і періапікальних тканин.
– наявність і обсяг запальних процесів
– виявити патології зубного ряду і кісткових структур.
– коректно спланувати ендодонтичне, хірургічне (видалення, імплантацію), ортодонтичне і пародонтологічне лікування.

За допомогою рентгенографії лікарю вдається своєчасно розпізнати стоматологічне захворювання і приступити до його ефективного лікування.

Так само рентгенологічне дослідження проводиться в процесі практично будь-якого лікування, що дозволяє упевнитися в правильності проведених маніпуляцій і спостерігати в динаміці процес регенерації твердих тканин.

Не дивлячись на необхідність рентгенологічних досліджень до і в процесі лікування, для нас важливо звести до мінімуму променеве навантаження на пацієнта. У своїй практиці ми використовуємо високотехнологічний томограф PaX-i3D фірми Vatech. Він поєднує функції ортопантомографа і конусно-променевого комп’ютерного томографа, і дозволяє робити знімки у пацієнтів будь-якого зростання і фізичної комплекції, незалежно від того, сидять вони або стоять під час дослідження. Також цей апарат дозволяє проводити рентгенодіагностику дітей.

Залишити коментар