Протезування зубів

Протезування – друге життя для вашої посмішки.

Коректно підібрана лікарем-стоматологом стратегія профілактики, дотримання пацієнтом рекомендацій і регулярні контрольні огляди раз на пів року забезпечують здорову і гарну посмішку без радикальних втручань.

Проте, у кожного може виникнути ряд проблем, які дійсно турбують або не задовольняють з естетичної точки зору, не дозволяючи бути впевненим і в повній мірі подобатися собі. Адже втрата навіть одного зуба у багатьох людей викликає психологічний дискомфорт, може змінити прикус, стати причиною зсуву інших зубів, а також привести до ускладнень і подальшої деформації. Уникнути таких проблем допомагає зубне протезування, завдяки якому людина будь-якого віку можуть отримати природну і здорову усмішку.

Саме ортопедична стоматологія займається діагностикою, профілактикою та лікуванням дефектів зубів і зубних рядів, а також є важливою складовою частиною в комплексному лікуванні захворювань тканин пародонта, скронево-нижньощелепного суглоба, і в цілому зубощелепного апарату.

Види зубного протезування

У медичному центрі GlamSmile Laser застосовуються три основні типи протезування:

– знімне
– незнімне
– частково-знімне.

Незнімне протезування зубів є найбільш комфортним і при дотриманні певних рекомендацій гарантує відмінний результат і тривалий термін служби, на відміну від композитних прямих реставрацій. Незнімні конструкції виконують свою функцію і відрізняються природним зовнішнім виглядом довго.

У медичному центрі GlamSmile Laser пропонуються наступні види незнімних конструкцій:

• Вініри, вкладки.
• Коронки
• Мостовидні протези.
• Коронки на імплантатах.

Коронки виготовляються з різних матеріалів, однак ми віддаємо перевагу керамічним (E-MAX), які відповідають всім вимогам функції і естетики, при цьому будучи максимально біологічно сумісні, на відміну від конструкцій, виготовлених із застосуванням металу.

Знімне протезування зубів полягає в мінімальному втручанні в зубний ряд і фіксується на опорних зубах за рахунок анатомічної ретенції (без порушення цілісності опорних зубів). Знімні конструкції дуже прості і зрозумілі у використанні і догляді, все, що залишається – раз на пів року приходити до вашого стоматолога на контрольний огляд.

Лікування

Ортопедичне лікування може початися відразу, а може зажадати певних підготовчих заходів (хірургічних, ортодонтичних). Тому ортопедичне лікування завжди починається з консультації і складання докладного плану лікування з урахуванням даної клінічної ситуації і побажань пацієнта.

Ми використовуємо новітні методи лікування

Наша клініка безперервно стежить за новинами в області стоматології і тримає руку на пульсі, адже ця сфера стрімко розвивається!
В своїй роботі ми використовуємо лише найсучасніше обладнання, щоб зробити Ваше лікування більш комфортні, а діагностику надточною. Одним з таких інноваційних інструментів є 3D сканер.

Такий сканер дає можливість сканування зубів без використання будь-яких порошків і відбиткових матеріалів. Тільки уявіть – більше немає необхідності замішувати відбиткові матеріали, вставляти ложку з відбитковою масою в порожнину рота і сидіти з нею тривалий час, що однозначно викликає дискомфорт.

Переваги використання 3D сканера:

1. Неперевершена ергономіка;
2. Відмінний доступ до будь якого зуба;
3. Точні тривимірні знімки в кольоровому режимі;
4. Швидкість проведення процедури та отримання результату.

Завдяки плавним лініям дизайну і компактній насадці забезпечується відмінний доступ до всіх зубів.
А ще незалежно від положення, що займає пацієнт (сидячи прямо або відкинувшись), можливо легко відсканувати верхню і нижню щелепи без зміни вашої звичної пози.

Залишити коментар