Вирівнювання прикусу

Ортодонтія займається профілактикою і лікуванням аномалій прикусу, що виникли в зв’язку з неправильною будовою і формуванням зубощелепного апарату (деформації, викривлення, дефекти). Унаслідок яких і виникають порушення функції мови, прийому їжі і рис обличчя.

На сьогоднішній день патологічний характер прикусу, в більшому чи меншому його прояві, є досить поширеною проблемою. Причиною тому можуть бути як вроджені дефекти, так і дія зовнішніх чинників на організм в період активного росту і формування організму.
Навіть в тому випадку, якщо з точки зору естетики вас все влаштовує, але періодично турбують головні болі, шум у вухах, хрускіт в суглобах або певні труднощі під час прийому їжі, є привід задуматися про консультацію у стоматолога-ортодонта.

Не скорегований  вчасно прикус може стати причиною як вищеперелічених симптомів, так і руйнування зубів внаслідок перевантаження (найчастіше починається з виникнення пришийкових дефектів в межах емалі і підвищеної чутливості). Тому ми рекомендуємо, навіть якщо вас або вашу дитини нічого не турбує, записатися на прийом до лікаря-ортодонта на огляд і діагностику. Своєчасне втручання, особливо в період активного росту дитини, значно зменшує термін лікування і гарантує стабільний результат.

Види брекетів

При виправленні деформації основним інструментом є брекети. У медичному центрі GlamSmile Laser ми пропонуємо наступні брекет системи:

– металеві
– керамічні

Кожен з цих видів має свої особливості і різну вартість, встановлюється в залежності від стану зубів і побажань пацієнта. Проте, яка б брекет-система не була вами обрана, вона забезпечує якісний результат при дотриманні певних правил носіння та режиму відвідування вашого лікаря-стоматолога в період лікування.

Металева брекет-система: виготовляється з  металу, що не піддається корозії і створює мінімальне тертя між дугою і пазом. Крім того, вартість установки брекет системи, виконаної з металу найнижча. Однак з естетичної точки зору метал досить помітний при розмові і посмішці.

Керамічні брекети майже непомітні, при цьому вони так само надійно кріпляться і виконують ту ж роботу, що і металеві. Догляд за керамічною і металевою брекет-системою нічим між собою не відрізняються.

Лікування

Лікар-ортодонт застосовує різні методи лікування в залежності від ступеня тяжкості кожного випадку: хірургічний, апаратний, апаратно-хірургічний, функціональний.

Лікування проходить в два етапи:
– активне (усунення або виправлення аномалії)
– ретенційні (закріплення лікування і проведення профілактики).

Ми використовуємо новітні методи лікування

Якщо ж вас не влаштовує жоден з перерахованих вище варіантів брекет-систем, ми готові запропонувати вам найбільш естетично прийнятний і практично непомітний варіант лікування. Це – система InvisAlign. Після спеціальної діагностики для вас буде спеціально виготовлений в США набір кап для щоденного користування (22 години в день). Капи тонкі, прозорі і знімаються одним рухом, але при цьому надійно кріпляться на зубах. Таким чином ви можете не змінювати звичні харчові переваги і на 2 години в день, під час важливих зустрічей, знімати капи і відчувати себе максимально впевнено.

Залишити коментар