Імплантація

Імплантація – найкращий варіант відновлення дефектів зубного ряду.
Процедура полягає в установці кореневої і коронкової частини імплантату, таким чином процес імплантації відбувається в 2 етапи.

Протипоказання

На сьогоднішній день протипоказання діляться на 2 групи:

  • абсолютні
  • відносні

До відносних протипоказань відносяться тимчасові стани організму, такі як: нераціональна гігієна порожнини рота, захворювання пародонту, гострі інфекційні захворювання, прийом деяких лікарських препаратів (активна фаза лікування), а так само вагітність і період лактації.

При наявності відносних протипоказань імплантація планується і відкладається до моменту зникнення обмежувального фактору.

До абсолютних протипоказань відносяться: порушення роботи імунної системи, захворювання крові та кровотворних органів, патологія серцево-судинної системи, цукровий діабет (некомпенсована форма) та інші патологічні процеси.

Однак, на сьогоднішній день, імплантація можлива навіть при наявності абсолютних протипоказань, в такому випадку хірург-імплантолог співпрацює з вашим лікарем, індивідуально підбираючи медикаментозну підготовку і тактику проведення процедури.

За умови дотримання всіх рекомендацій і постійного контролю за імплантатом результатом є довгострокова і успішна імплантація.

Процес встановлення

Крок 1.

У медичному центрі GlamSmile Laser  перший крок імплантації (установка самого імплантата) відбувається таким чином, що кісткова тканина зберігається і ущільнюється навколо імплантату, що забезпечує приживлення і стабільність імплантату, а так само витривалість під дією жувальних навантажень в подальшому.

Крок 2.

Після проведення імплантації кореневій частині має пройти від 3 до 6 місяців, після чого виготовляється постійна коронкова конструкція. З цього моменту можна повноцінно навантажувати імплантат. Все, що від вас вимагається – дотримуватися звичних харчових переваг і раз на пів року відвідувати вашого стоматолога з метою контролю за функціонуванням імплантату і станом кісткової тканини.

Проте, відразу після імплантації виготовляється тимчасова ортопедична конструкція, таким чином очікувати приживлення імплантату ви будете повноцінним зубним рядом і ніхто не буде здогадуватися що ви перебуваєте в процесі лікування.

З використанням лазера

Лазер є допоміжним елементом при операціях, роблячи процедуру більш безболісною, швидкою і атравматичною.

Так як лазер має спрямовану дію з точністю до мікрон, це забезпечує максимальну ефективність тканин і виключає зайві розрізи.

Одночасно в процесі розрізу лазер коагулює кров, таким чином моментально зупиняючи кровотечу під час операції.

Залишити коментар