Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія – це та сфера, в якій лікар  мобілізує всі свої найкращі професійні та особистісні якості. Дуже важливі перші візити дитини до лікаря-стоматолога, саме в цей момент закладається фундамент довіри та можливість подальшої взаємодії.

Де застосовується

Основа дитячої стоматології – це, в першу чергу, профілактика, а також своєчасне лікування, яке надалі забезпечить здоров’я всього організму вашої дитини. Під час активного росту дитячий організм сприйнятливий до впливів зовнішнього середовища. І якщо у дорослих захворювання можуть розвиватися роками і тривалий час ніяк не турбувати, то для дитячого віку характерний швидкий та активний перебіг захворювань за рахунок активного зростання всього організму. Гострий карієс тимчасових (молочних) зубів може поставити під загрозу зачатки постійних, саме тому так важливо провести ранню діагностику і своєчасне лікування.

Анестезія

У медичному центрі GlamSmile Laser наші лікарі починають прийом маленького пацієнта зі знайомства, потім перетворюючи лікування в гру. Іноді для цього потрібно кілька візитів, для того що б надалі уникнути формування фобій, які можуть переслідувати і в дорослому віці. У тому випадку, якщо у вашої дитини безліч стоматологічних проблем і є проблеми в комунікації, ми пропонуємо лікування під медикаментозним сном.

Залишити коментар