Лікування зубів уві сні

Що таке медикаментозний сон?

 1. Процедура медикаментозного сну проводиться під постійним контролем спеціалізованої бригади лікарів анестезіологів мережі медичних клінік “Добробут”. Для проведення процедури спеціалісти «Добробут» використовують лише найсучасніше обладнання та мінімальні дози медичних препаратів. Також під час проведення седації машина швидкої допомоги завжди знаходиться біля клініки на випадок виникнення ускладнень у пацієнта.
 2. Забезпечується венозний доступ і відбувається внутрішньовенне введення седативних препаратів останнього покоління.
 3. Під час проведення медикаментозного сну обов’язково проводиться кардіомоніторинг і під наглядом перебувають усі життєво важливі показники (пульсоксиметр, вимір артеріального тиску, частоти дихання)

Пацієнти, які потребують лікування зубів під наркозом

Для загального наркозу, як і для будь-якої медичної процедури, є свої показання і протипоказання.

До показань належать:

 • неможливість проведення місцевого знеболювання і премедикації (частіше в дитячому віці).
 • схильність до психовегетативним ускладнень (непритомність, тахікардія, нудота, блювота, тремор, панічні атаки і ін.);
 • непереносимість всіх місцевих анестетиків.
 • пороки розвитку ЦНС і нервово-психічні розлади (епілепсія, олігофренія, хвороба Дауна та ін.)

А протипоказання?

Практично всі протипоказання до загального знеболювання є відносними. Тобто тимчасовими, такими, які зникають при створенні необхідних умов проведення маніпуляції.

До відносних протипоказань відносяться:

 • гострі інфекційні захворювання верхніх дихальних шляхів.
 • порушення носового дихання, атрезії носових ходів і неможливості введення носового воздуховода.
 • інсульт, інфаркт міокарда та інші серцево-судинні розлади до періоду відновлення (в межах 6-8 місяців) або супроводжуються явищами декомпенсації.
 • вагітність і період годування.
 • обмеження відкривання рота, зумовлені контрактурой або анкілозом.

Підготовка до медикаментозного сну

Процедура загального знеболювання не вимагає особливої підготовки, якщо тільки в анамнезі у пацієнта немає хронічних захворювань і інших обтяжливих факторів.

У більшості випадків необхідно здати загальний аналіз крові за 2-3 дня до проведення маніпуляції і утриматися від прийому їжі за 4 години до самого візиту до стоматолога.

Що відбувається відразу після проведення медикаментозного сну?

Виходячи з наркозу під контролем лікаря-анестезіолога, ви протягом 20-30 хвилин відпочиваєте і поступово приходите в себе. При цьому лікар і асистент весь час знаходяться поруч, контролюючи ваш стан. Після півгодини ви повністю приходите до тями і можете пересуватися самостійно, лікар дає рекомендації після процедури і в індивідуальному порядку призначаються препарати і подальша стратегія післяопераційної реабілітації. Після цього, в супроводі близького родича, ви відправляєтеся додому. При цьому адміністрація клініки Glam Smile Laser і оперує доктор завжди на зв’язку і готові в будь-який момент відповісти на ваш дзвінок.

Залишити коментар