Glam Smile Laser

Дизайн Вашої посмішки

GlamSmile Laser — київський стоматологічний центр, де комфортно і безболісно створюють посмішки для всієї родини.

Професіоналізм та увага до деталей

Наш центр використовує якісні матеріали та ультрасучасне обладнання світових виробників в області стоматології, що гарантує Вам своєчасну, комфортну і безболісну процедуру лікування і створення Вашої ідеальної посмішки. Ми відстежуємо і впроваджуємо нові технології в галузі сучасної стоматології, що дає можливість запропонувати Вам останні світові рішення з надання стоматологічних послуг.

Лазерна стоматологія – альтернативний спосіб лікування, який застосовується в усіх сферах стоматології. За допомогою лазера можливо як відбілювання, так і пластика м’яких тканин і лікування карієсу.

Терапія – розділ стоматології, що займається не тільки лікуванням карієсу, але і профілактичними заходами, спрямованими на запобігання його розвитку.

Професійна гігієна – основний захід, завдяки якому підтримується здоров’я зубів і порожнини рота.

Парадонтологія – профілактика і лікування захворювань пародонту (усунення рухливості в результаті запального процесу навколо зуба).

Ендодонтія – лікування кореневих каналів і запальних процесів навколо коренів зубів.

Дитяча стоматологія – розділ стоматології, в якому об’єднується майстерність лікування і вміння знайти індивідуальний підхід до кожного маленького пацієнта.

Ортодонтія – діагностика зубощелепних аномалій і їх виправлення за допомогою ортодонтичних апаратів, брекетів і альтернативної методики InvisAlign.

Ортопедія – лікування дефектів зубів (форми, кольору) за допомогою протезування як незнімних (коронки, вініри), так і знімних конструкцій.

Вініри Glam Smile Laser – малоінвазивні вініри, що відтворюють форму і рельєф натурального зуба.

Хірургія – видалення зубів, лікування різних типів ускладнень запального характеру, в деяких випадках підготовчий етап перед ортодонтичним або ортопедичним лікуванням.

Імплантація – відновлення дефектів зубного ряду.

Рентген діагностика – використовується для діагностики захворювань порожнини рота, підтвердження попереднього діагнозу і складання плану лікування. У клініці GlamSmile Laser доступні наступні види рентген діагностики: комп’ютерна томографія (КТ), ортопантомограма (Панорамний знімок), локальна рентген-діагностика (в області 1-2 зубів).

Анестезіологія -в нашій клініці можливі як локальні методи знеболювання, так і лікування зубів з використанням седації.

Перед тим як запропонувати якісне лікування, наш головний лікар особисто проведе з Вами попередню співбесіду, щоб визначити і створити найкраще індивідуальне рішення для безболісного і комфортного лікування або профілактики Ваших стоматологічних захворювань. А також погодить з Вами вартість стоматологічних послуг до початку лікування. Вас уважно вислухають і детально дадуть відповідь на всі питання, що виникли.

Піклуючись про Ваше здоров’я, київський стоматологічний центр «GlamSmile Laser» після процедури лікування надає пацієнтові гарантію послуги, що виділяє нас серед інших стоматологічних центрів.

Наш центр використовує якісні матеріали та ультрасучасне обладнання світових виробників в області стоматології, що гарантує Вам своєчасну, комфортну і безболісну процедуру лікування і створення Вашої ідеальної посмішки. Ми відстежуємо і впроваджуємо нові технології в галузі сучасної стоматології, що дає можливість запропонувати Вам останні світові рішення з надання стоматологічних послуг.

Київський стоматологічний центр «GlamSmile Laser» працює по бельгійської технології «GlamSmile» в області естетичної стоматології. Технологія «GlamSmile» визнана у багатьох країнах світу, таких як Бельгія, Німеччина, Австралія, Катар і багато інших.

Внутрішній інтер’єр центру «GlamSmile Laser» сприяє зняттю напруги, яке завжди притаманне пацієнту, що знаходиться в стоматології. У Вашому розпорядженні гардеробна, комфортне місце очікування, затишні кабінети з сучасним стоматологічним обладнанням.

Приходьте в київський стоматологічний центр «GlamSmile», ми завжди готові Вас уважно вислухати і знайти всі можливі рішення, щоб Ви могли мати ідеальну посмішку.

Ми чекаємо Вас за адресою: 04053, м Київ, вулиця Січових Стрільців, 37/41. Контактні телефони: +380444864804, +380504864804, +380677864804

Найкращі лікарі

Знайомтесь - наша команда

Ірина Сем’янова
Головний лікар, лікар стоматолог - ортопед

Нона Ліхачова
Лікар - стоматолог - терапевт

Сергій Осташук
Лікар - стоматолог - хірург

Лариса Щербаха
Лікар - стоматолог - терапевт

Олексій Бенедищук
Лікар - стоматолог

Олена Лобанова
Лікар - стоматолог - терапевт

Андрій Чмир
Лікар - стоматолог - ортодонт

Олександра Ніколова
Дитячий лікар - стоматолог

Андрій Вавілов
Лікар - стоматолог - терапевт

Оксана Балакір
Лікар - дерматолог, косметолог

Цисана Ананідзе
Старша медична сестра

Георгій Ананідзе
Асистент стоматолога

Татьяна Рура
Асистент стоматолога

Юлія Семенченко
Старша медсестра

Шумаєва Марина
Асистент стоматолога

Олена Московка
Адміністратор

Сільвія Мокан
Адміністратор

Відгуки

Що кажуть про нас наші пацієнти

Відвідую цей стоматологічний центр вже більше року. Кваліфікований персонал, дуже дбайливі і уважні в спілкуванні з пацієнтом. Особливо хочу відзначити,

Подзвонив в клініку вранці, в обід вже був на прийомі. Трохи переживав перед прийомом, але з лікарем страх швидко пішов

Живу в Італії, раз на рік приїжджаю в Україну і намагаюся максимально пройти всі планові огляди. Відразу потрапила на консультацію

Отримати консультацію або записатися на прийом