Якщо у Вас ідеальна посмішка, то перед Вами відкриваються багато дверей. Привітна й красива посмішка – це візитна картка багатьох, вона допомагає викликати прихильність до себе співрозмовника і викликає довірчі стосунки. Легкі і невимушені розмови, жарти і сміх – усе це важливо при спілкуванні. Тому доглядати за здоров’ям своїх зубів потрібно обов’язково.

Голлівудська посмішка досягається найчастіше шляхом встановлення вінірів.

Вініри: що це? Це тонкі (завтовшки від 0,2 до 0,5 мм) пластини зі склокераміки, які ставляться на верхній шар зубів (емаль). За товщиною їх можна порівняти із лінзами для очей. Завдяки ним можна змінювати форму, положення, колір та розмір зуба. Також вони забезпечують захисний шар зуба від ушкоджень, потемнінь, плям та інших зовнішніх дефектів.

Вініри на зуби мають два різновиди: композитні й керамічні. Вони відрізняються мірою міцності та методом встановлення. Керамічні вініри ставлять на обточений зуб, вони виготовляються лабораторним класичним способом із використанням відбитку зубів. Композитні вініри ставлять у стоматолога (прямі вініри) або виготовляють в лабораторії (непрямий спосіб), сточуючи тонкий шар емалі, але служать вони частіше для корекції одного або декількох зубів.

Завдяки спеціальному цементу вінір прикріпляється до зуба із зовнішнього боку і є зубним мікропротезом. Залежно від ступеня ушкодження стоматолог сточує тільки емаль або обточує зуб.

Якісна та надійна стоматологія Київ – це GLAMSMILE, що працює із використанням тільки сучасних європейських технологій. По всій Україні відкрита мережа наших клінік, які щодня успішно лікують зуби і дітям, і дорослим. Тільки наша стоматологічна клініка має франшизу на використання бельгійської техніки виготовлення вінірів, тому естетична стоматологія залишається поза конкуренцією.

Вініри – ціна залежить від обраної процедури, технології її здійснення, а також матеріалів. У нашій клініці пацієнтів обслуговують за розробленою у Бельгії  технологією, яка поширилася вже практично по всьому світу, тому ціна відповідна – до 12000 грн. Але вона виправдана якістю матеріалу і надійністю встановлення. Звичайний вінір можна встановити за 4500 грн.

Зазвичай усіх лякає в лікарні стоматологічний кабінет, адже там знаходиться багато різних інструментів, які викликають панічний жах. Але у нас в клініці Ви знайдете затишний дизайн і приємну атмосферу, яка дозволить Вам розслабитись. Кабінети обладнані новітньою сучасною технікою, яка допомагає лікарям виконувати свою роботу безболісно і майже не створює шуму, що позитивно впливає на послаблення переживань пацієнта, з якими він зазвичай йде на візит до стоматолога.

Запись на прием
Оставить Отзыв

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *