Похвалитися ідеально рівними зубами, на жаль, мало хто може. Природа наділила такими лише 10% населення. Іншим же доводиться або соромитись своїх посмішок, або звертатись за допомогою до стоматологів. І в цьому зовсім немає нічого страшного. Сучасні технології розвинулися настільки, що зараз існує великий вибір процедур для створення здорової та гарної посмішки.

Київська стоматологічна клініка GLAMSMILE пропонує різні види послуг, які допомагають отримувати «голлівудські посмішки» та частіше посміхатись.

Неправильний прикус і непряме зростання зубів можуть бути викликані як спадковістю, так і різними патологіями, травмами, природженими аномаліями. Краще всього стежити за цим ще з ранніх років дитини, проводити профілактики стоматологічних захворювань, встановлювати брекети тощо.

Брекет-системи (брекеты або дужки) – це найвідоміший та найбільш поширений елемент процесу вирівнювання зубів й виправлення прикусу у дітей і дорослих. Результат ефективний, якщо правильно підібрати брекети й доглядати за ними. Під час носіння брекет-систем обов’язково треба відвідувати стоматолога, який буде спостерігати за протіканням процесу вирівнювання і вчасно коригувати.

Існують такі різновиди брекетів, що допоможуть Вам визначитись із вибором: сапфірові, лінгвальні, керамічні тощо. Брекети – ціна залежатиме від обраного виду. На нашому сайті в розділі «Брекети ціни» Ви знайдете ці прайси:
Сапфірові брекети – 17900 грн.;
Брекет-система металева – 14800-18000 грн.;
Ортодонтичний сплінт – від 4500 грн.

А також ціни на різні види процедур, пов’язаних із встановленням, заміною та профілактикою брекет-систем.

Для досягнення ідеальної форми та зміни кольору зубів застосовують метод реставрації. Реставрація зубів може бути різною:

  1. естетична або художня;
  2. пломбування;
  3. нарощування зуба.

Імплантація зубів використовується для відновлення втраченого у боротьбі, наприклад, із карієсом зуба.

Імплантація зуба – це встановлення штучно виготовленого зуба, який за формою і кольором не відрізнятиметься від інших. Імпланти зубів роблять з титанового сплаву або цирконію. Імплантат зуба зберігає цілком Вашу кістку, оскільки використовується мінімальне хірургічне втручання. Особливо, якщо обирається лазерна імплантація зубів, яка триває біля півгодини майже без відчуття болю, оскільки завдяки їй процес загоєння та приживлення вібувається швидше.

Світ без сміху й посмішок сірий та порожній, тому стоматологічна клініка GLAMSMILE рекомендує усім частіше посміхатися.

Запись на прием
Оставить Отзыв

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *